Huawei обігнав Apple по продажам смартфонів
[07.09.2017 09:20]

Нещодавно ми публікували статистику світових продажів смартфонів від дослідницької компанії Strategy Analytics, згідно з якою перші три місця займали Samsung, Apple і Huawei, причому розрив в частках між двома останніми брендами займав всього 0,7%. Згідно з інформацією від компанії Counterpoint, китайському бренду все ж вдалося перевершити показники американського і стати другим у світі виробником смартфонів.

За даними Counterpoint, це сталося ще в червні поточного року, коли частка Huawei рівномірно росла, а частка Apple суттєво впала напередодні анонса нових моделей iPhone, після чого можна буде не тільки купити нові моделі бренду, а й отримати знижку на пристрої минулорічної лінійки. Частка Samsung також падала, однак з більш високих показників, так що вона навіть не опустилася нижче 20%, тоді як Apple і Huawei йдуть рука об руку в районі 11-12%.

Крім часткою бренду, Counterpoint опублікувала дані по найбільш популярних моделей смартфонів, які купували найактивніше в липні 2017 року. На першому місці розташувалася пара моделей Apple iPhone 7/7 Plus (4,0% і 2,9% відповідно), дві моделі Oppo - R11 (2,1%) і A57 (2,0%), пара Samsung Galaxy S8 / S8 Plus (1,8% і 1,7%), між якими вклинився Xiaomi Redmi Note 4X (1,8%), а також Apple iPhone 6 (1,6%) і ще два смартфона Samsung - J7 Prime (1, 4%) і A5 2017 (1,2%).

Представники Counterpoint відзначили, що для них виявився сюрпризом той факт, що другий за величиною учасник рейтингу Huawei не зміг забезпечить свою присутність в Топ 10 моделей смартфонів. Це вказує на досить сильну лінійку різнопланових пристроїв, в якій відсутній однозначний лідер, що з одного боку допомагає компанії Huawei конкурувати в різних сегментах, а з іншого боку, поки не дозволяє залучити користувачів флагманських моделей.
photo фото  #1
Дата публикации: 7.9.2017 , 6:22
Источник: Kit-Gadget