На замовлення
Xiaomi Xiaomi Mi Band 6

XIAOMI MI BAND 6

Рейтинг товару: 5.00 Оцінок: 21

XIAOMI MI BAND 6

Xiaomi
Код товару: 1506
Колір: чорний
Наявність:
На замовлення Товар доступний на замовлення з доставкою з Китаю.
Доставка: протягом 20-30 днів.
Ціна уточнюється. Передплата на картку.

Доставка: протягом 20-30 днів

Комплект:

1199 грн.  

Ціна 1199 грн орієнтовна. Ви можете купити XIAOMI MI BAND 6 з повною або частковою передоплатою. Для цього потрібно натиснути кнопку КУПИТИ та оформити замовлення. Ми вгамовуємо можливість замовлення та актуальну ціну покупки. Протягом 24 годин Вам прийде СМС з точною ЦІНОЮ товару та номером рахунку для оплати. Якщо Вас влаштовує ціна - оплачуєте та підтверджуєте замовлення. Після оплати та підтвердження ми робимо закупівлю товару для Вас.

Повідомити про прибуття:
 


НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Повна або часткова передплата на картку
 • 14 днів на повернення або заміну
 • Гарантія 6 місяців
 • Служба доставки Нова пошта або Укрпошта
 • Надійна та перевірена часом репутація
 • Перевірка та передпродажна підготовка
 • Доступна ціна, дбайливий сервіс
 • Xiaomi Mi Band 6  Глобальная версия

  Новый браслет от Ксяоми получил увеличенный 1,56" AMOLED-экран с яркостью 450 нит и защитным 2,5D-стеклом. Для сравнения у предыдущего браслета всего 1,1", та даже у больших смартчасов Huawei GT2 экран 1,39". Плюс яркость 450 нит для такого устройства это очень хороший показатель, на уровне топовых экранов ноутбуков. Короче, экран у Mi Band 6 огонь.

  Подробнее об остальных характеристиках. По сути, из нового добавили еще датчик измерения уровня кислорода в крови (SpO2). Модуль NFC будет, но как и раньше в другой версии и дороже. По слухам даже GPS там будет.

  В остальном старый-добрый мибенд. Ах, да. Из-за крутого экрана на весь корпус время автономной работы снизилось до 14 дней. Но так как для зарядки не надо снимать ремешок - это не будет проблемой.

  Лично мне нравится новинка, а ее недостатки терпимы. Я бы перешол с предыдущих мибендов на новый из-за здоровенного экрана. Это реально удобно, говорю как бывший владелец разных мибендов и перешедший с них на смартчасы с большим экраном.


  Покупка XIAOMI MI BAND 6 в Україні на замовлення

  У нашому магазині Ви можете купити XIAOMI MI BAND 6 в Україні на замовлення з мінімальною передоплатою. Доставка: протягом 20-30 днів.

  Процедура купівлі:

  1. На сторінці товару натискаєте кнопку

  2. Заповнюєте форму замовлення з обов'язковими полями Місто, ПІБ, Моб.телефон, Номер відділення нової пошти або адресу Укрпошти.

  3. Після оформлення замовлення ми уточнюємо ціну товару та можливість замовлення. Протягом 24 годин Вам надходить СМС із ціною та номером картки для оплати.

  4. Якщо Вас влаштовує ціна та термін доставки Ви можете сплатити або 10% від ціни товару або всю суму.

  5. ОБОВ'ЯЗКОВО підтверджуєте оплату на e-mail або СМС вказавши час, суму оплати та прізвище із замовлення.

  6. Ми замовляємо цей товар і після відправки товару надсилаємо Вам трек номер для відстеження просування посилки з товаром.

  7. Зазвичай посилка надходить за 3-4 тижні після відправки. Також слід враховувати, що відправка товару з Китаю може бути через 2-5 днів після оплати. Трек-номер починає відстежуватись лише після 3-7 днів.

  Характеристики у розділі КУПИТИ